Międzypokoleniowe Centrum Edukacyjne – Rzemieślnik na czasie startujemy!

Zapraszamy na 4 wydarzenia, których celem jest budowanie więzi społecznych, rozwijanie współpracy międzypokoleniowej, a także promocja społeczeństwa doceniającego wartości i zasoby każdej generacji. 4 miasta: Lublin, Hrubieszów, Biała Podlaska, Zamość. Poprzez wykład, warsztaty z profesjonalistami oraz panel dyskusyjny zostaną pokazane zalety rzemieślnictwa i kształcenia zawodowego. Dla uczestników KONKURS MIĘDZYPOKOLENIOWY z atrakcyjnymi nagrodami.

Szczegółowe informacje oraz relacje z wydarzeń znajdują się na stronie: https://www.facebook.com/people/Międzypokoleniowe-Centrum-Edukacyjne-Rzemieślnik-na-czasie/100088113341208/

Pierwsze wydarzenie odbędzie się 29.11.2022 r. o godz. 10.00, w Hali Sportowo-Widowiskowa MOSiR przy Al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie.

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych, członków cechów rzemieślniczych, przedsiębiorców, członków NSZZ Solidarność oraz samorządowców.

Zadanie „Rzemieślnik na czasie!”, realizowane w ramach programu pn. „Międzypokoleniowe Centra Edukacyjne – wsparcie integracji międzypokoleniowej”, płatne ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki