Zasady naliczania oraz rola opłaty skarbowej w postępowaniu administracyjnym.
20.04.2018
19.04.2018

20.07.2013
Konferencja promująca ideę projektu e-OZEL

W dniu 18.06.2013 roku  odbyła się konferencja promująca idee projektu. Jej celem była promocja założeń projektu oraz prezentacja perspektyw rozwoju odnawialnych źródeł energii w województwie lubelskim. Uczestnikami konferencji byli  między innymi uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa lubelskiego. Podczas spotkania przedstawiono m.in.: wyniki badania kluczowego, wstępną wersję portalu wraz z grą edukacyjną on-line dotyczącą systemu e-OZEL oraz główne założenia projektu.

‹ First  < 5 6 7